Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > ESR01MZPJ513
Pieprasīt citātu
Latviešu
6730155ESR01MZPJ513 attēlsLAPIS Semiconductor
ESR01MZPJ513
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ESR01MZPJ513
  • Apraksts
    RES SMD 51K OHM 5% 1/5W 0402
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0402
  • Izmērs / Izmēri
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Sērija
    ESR
  • Pretestība
    51 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.2W, 1/5W
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    0402 (1005 Metric)
  • Citi vārdi
    RHM1031CT
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    10 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.016" (0.40mm)
  • Iespējas
    Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    51 kOhms ±5% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film