Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - Zener - Viens > EDZVT2R36B
Pieprasīt citātu
Latviešu
5444037EDZVT2R36B attēlsLAPIS Semiconductor
EDZVT2R36B
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
20+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    EDZVT2R36B
  • ECAD modelis
  • Spriegums - Zener (Nom) (Vz)
    36V
  • Tolerance
    ±3%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    EMD2
  • Sērija
  • Jauda - maks
    150mW
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    SC-79, SOD-523
  • Citi vārdi
    EDZVT2R36B-ND
    EDZVT2R36BTR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedance (max) (zzt)
    300 Ohms
  • Detalizēts apraksts
    Zener Diode 36V 150mW ±3% Surface Mount EMD2
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    100nA @ 27V