Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > PMIC - sprieguma regulatori - lineāri > BA15BC0T
Pieprasīt citātu
Latviešu
2187772BA15BC0T attēlsLAPIS Semiconductor
BA15BC0T
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    BA15BC0T
  • ECAD modelis
  • Sprieguma izslēgšanās (maksimālā)
  • Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
    1.5V
  • Spriegums - izlaide (maksimālais)
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    16V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    TO-220FP
  • Sērija
  • Aizsardzības līdzekļi
    Over Current, Over Temperature
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    TO-220-3 Full Pack
  • PSRR
  • Izvades veids
    Fixed
  • Izejas konfigurācija
    Positive
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Regulatoru skaits
    1
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    6 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 1A TO-220FP
  • Strāva - piegāde (maks.)
    900µA
  • Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq)
    0.5mA
  • Pašreizējais - izlaide
    1A