Mājas > Produkti > Filtri > Barošana caur kondensatoriem > SFSTC5000681MX0
Pieprasīt citātu
Latviešu
2677223SFSTC5000681MX0 attēlsKnowles Syfer
SFSTC5000681MX0
Noliktavā
50+
  • Daļas numurs
    SFSTC5000681MX0
  • Apraksts
    CAP FEEDTHRU 680PF 500V AXIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    500V
  • Tolerance
    ±20%
  • Vītnes izmērs
  • Temperatūras koeficients
    X7R
  • Izmērs / Izmēri
    0.157" Dia x 0.110" L (4.00mm x 2.80mm)
  • Sērija
    SFSTC
  • Vērtējumi
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievietošanas zudums
  • Augstums (Maks.)
  • Detalizēts apraksts
    680pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial
  • DC pretestība (DCR) (maksimālais)
  • Pašreizējais
    10A
  • Ietilpība
    680pF