Mājas > Produkti > Filtri > Barošana caur kondensatoriem > SFSRC2000101ZC0
Pieprasīt citātu
Latviešu
4525015SFSRC2000101ZC0 attēlsKnowles Syfer
SFSRC2000101ZC0
Noliktavā
50+
  • Daļas numurs
    SFSRC2000101ZC0
  • Apraksts
    CAP FEEDTHRU 100PF 200V AXIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    -20%, +80%
  • Vītnes izmērs
  • Temperatūras koeficients
    C0G, NP0
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" Dia x 0.118" L (3.20mm x 3.00mm)
  • Sērija
    SFSRC
  • Vērtējumi
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievietošanas zudums
  • Augstums (Maks.)
  • Detalizēts apraksts
    100pF Feed Through Capacitor 200V 10A Axial
  • DC pretestība (DCR) (maksimālais)
  • Pašreizējais
    10A
  • Ietilpība
    100pF