Mājas > Produkti > Filtri > Barošana caur kondensatoriem > SFBML5000471MX0
Pieprasīt citātu
Latviešu
1393242SFBML5000471MX0 attēlsKnowles Syfer
SFBML5000471MX0
  • Daļas numurs
    SFBML5000471MX0
  • Apraksts
    CAP FEEDTHRU 470PF 500V AXIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    500V
  • Tolerance
    ±20%
  • Temperatūras koeficients
    X7R
  • Izmērs / Izmēri
    0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Ievietošanas zudums
    19dB @ 100MHz
  • Augstums (Maks.)
  • Detalizēts apraksts
    470pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
  • DC pretestība (DCR) (maksimālais)
  • Pašreizējais
    10A
  • Ietilpība
    470pF