Mājas > Produkti > Filtri > Barošana caur kondensatoriem > SFBDP500136PMC0
Pieprasīt citātu
Latviešu
2570603SFBDP500136PMC0 attēlsKnowles Syfer
SFBDP500136PMC0
  • Daļas numurs
    SFBDP500136PMC0
  • Apraksts
    CAP FEEDTHRU 136PF 500V AXIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    500V
  • Tolerance
    ±20%
  • Izmērs / Izmēri
    0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Detalizēts apraksts
    136pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
  • DC pretestība (DCR) (maksimālais)
  • Pašreizējais
    10A
  • Ietilpība
    136pF