Mājas > Produkti > Filtri > Barošana caur kondensatoriem > SFBCP0500203ZX0
Pieprasīt citātu
Latviešu
5399237SFBCP0500203ZX0 attēlsKnowles Syfer
SFBCP0500203ZX0
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
50+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SFBCP0500203ZX0
  • Apraksts
    CAP FEEDTHRU 0.02UF 50V AXIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    50V
  • Tolerance
    -20%, +80%
  • Vītnes izmērs
    8-32
  • Temperatūras koeficients
    X7R
  • Izmērs / Izmēri
    0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm)
  • Sērija
    SFBC
  • Vērtējumi
  • Iepakojums / lieta
    Axial, Bushing
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievietošanas zudums
  • Augstums (Maks.)
  • Detalizēts apraksts
    0.02µF Feed Through Capacitor 50V 10A Axial, Bushing
  • DC pretestība (DCR) (maksimālais)
  • Pašreizējais
    10A
  • Ietilpība
    0.02µF