Mājas > Produkti > Filtri > Barošana caur kondensatoriem > SBSMP5000332MXB
Pieprasīt citātu
Latviešu
SBSMP5000332MXB
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
100+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SBSMP5000332MXB
  • Apraksts
    SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    500V
  • Tolerance
    ±20%
  • Vītnes izmērs
  • Temperatūras koeficients
    X7R
  • Izmērs / Izmēri
    0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
  • Sērija
    SBSM
  • Vērtējumi
  • Iepakojums / lieta
    2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Ievietošanas zudums
    44dB @ 100MHz
  • Augstums (Maks.)
    0.133" (3.38mm)
  • Detalizēts apraksts
    3300pF Feed Through Capacitor 500V 10A 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
  • DC pretestība (DCR) (maksimālais)
  • Pašreizējais
    10A
  • Ietilpība
    3300pF