Mājas > Produkti > Filtri > EMI / RFI filtri (LC, RC tīkli) > SBSGP5000333MXT
Pieprasīt citātu
Latviešu
SBSGP5000333MXT
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SBSGP5000333MXT
  • Apraksts
    SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    500V
  • Vērtības
    C = 0.033µF
  • Tips
    Low Pass
  • Tehnoloģija
    LC (Pi)
  • Izmērs / Izmēri
    0.179" L x 0.126" W (4.55mm x 3.20mm)
  • Sērija
    SBSG
  • Izturība - kanāls (Ohms)
  • Iepakojums / lieta
    1812 (4532 Metric), 3 PC Pad
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Kanālu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums
    0.104" (2.65mm)
  • Filtrēt pasūtījumu
    3rd
  • ESD aizsardzība
    No
  • Detalizēts apraksts
    LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 0.033µF 5A 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad
  • Pašreizējais
    5A
  • Centra / atdalīšanas frekvence
  • Vājināšanās vērtība
    39dB @ 100MHz