Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 2225Y5000331MXR
Pieprasīt citātu
Latviešu
36762892225Y5000331MXR attēlsKnowles Syfer
2225Y5000331MXR
  • Daļas numurs
    2225Y5000331MXR
  • Apraksts
    CAP CER 330PF 500V X7R 2225
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    500V
  • Tolerance
    ±20%
  • Biezums (Maks.)
    0.098" (2.50mm)
  • Temperatūras koeficients
    X7R (2R1)
  • Izmērs / Izmēri
    0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Detalizēts apraksts
    330pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric)
  • Ietilpība
    330pF