Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 2225Y2000682FCR
Pieprasīt citātu
Latviešu
15860602225Y2000682FCR attēlsKnowles Syfer
2225Y2000682FCR
Noliktavā
4000+
  • Daļas numurs
    2225Y2000682FCR
  • Apraksts
    CAP CER 6800PF 200V C0G/NP0 2225
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±1%
  • Biezums (Maks.)
    0.098" (2.50mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Detalizēts apraksts
    6800pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric)
  • Ietilpība
    6800pF