Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 2220YA250332MXRB16
Pieprasīt citātu
Latviešu
39123712220YA250332MXRB16 attēlsKnowles Syfer
2220YA250332MXRB16
Noliktavā
4000+
  • Daļas numurs
    2220YA250332MXRB16
  • Apraksts
    CAP CER 3300PF 250V X7R 2220
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    250V
  • Tolerance
    ±20%
  • Biezums (Maks.)
    0.177" (4.50mm)
  • Temperatūras koeficients
    X7R (2R1)
  • Izmērs / Izmēri
    0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
  • Vērtējumi
    X1, Y2
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
  • Iespējas
    Soft Termination, High Voltage
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    3300pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
  • Ietilpība
    3300pF