Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 2220Y5000271FCT
Pieprasīt citātu
Latviešu
31680262220Y5000271FCT attēlsKnowles Syfer
2220Y5000271FCT
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    2220Y5000271FCT
  • Apraksts
    CAP CER 270PF 500V C0G/NP0 2220
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    500V
  • Tolerance
    ±1%
  • Biezums (Maks.)
    0.098" (2.50mm)
  • Temperatūras koeficients
    C0G, NP0 (1B)
  • Izmērs / Izmēri
    0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Iespējas
    Soft Termination
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    270pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric)
  • Ietilpība
    270pF