Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 2220Y2000271FFR
Pieprasīt citātu
Latviešu
69883872220Y2000271FFR attēlsKnowles Syfer
2220Y2000271FFR
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
4000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    2220Y2000271FFR
  • Apraksts
    CAP CER 270PF 200V C0G/NP0 2220
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±1%
  • Biezums (Maks.)
    0.098" (2.50mm)
  • Temperatūras koeficients
    C0G, NP0
  • Izmērs / Izmēri
    0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
  • Sērija
    FlexiCap™
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    2220 (5750 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount, MLCC
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Svina stils
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Soft Termination, High Temperature
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    270pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
  • Ietilpība
    270pF