Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 2220J2000820FCT
Pieprasīt citātu
Latviešu
30520182220J2000820FCT attēlsKnowles Syfer
2220J2000820FCT
  • Daļas numurs
    2220J2000820FCT
  • Apraksts
    CAP CER 82PF 200V C0G/NP0 2220
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±1%
  • Biezums (Maks.)
    0.098" (2.50mm)
  • Temperatūras koeficients
    C0G, NP0 (1B)
  • Izmērs / Izmēri
    0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Detalizēts apraksts
    82pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric)
  • Ietilpība
    82pF