Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 2211YA250331FCRSPU
Pieprasīt citātu
Latviešu
55872632211YA250331FCRSPU attēlsKnowles Syfer
2211YA250331FCRSPU
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
8000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    2211YA250331FCRSPU
  • Apraksts
    CAP CER 330PF 250V C0G/NP0 2211
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    250V
  • Tolerance
    ±1%
  • Biezums (Maks.)
    0.100" (2.54mm)
  • Temperatūras koeficients
    C0G, NP0 (1B)
  • Izmērs / Izmēri
    0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm)
  • Sērija
    FlexiCap™
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    2211 (5728 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount, MLCC
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
  • Svina stils
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Soft Termination, High Voltage
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    330pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2211 (5728 Metric)
  • Ietilpība
    330pF