Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 1825Y5000331JXT
Pieprasīt citātu
Latviešu
41806161825Y5000331JXT attēlsKnowles Syfer
1825Y5000331JXT
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    1825Y5000331JXT
  • Apraksts
    CAP CER 330PF 500V X7R 1825
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    500V
  • Tolerance
    ±5%
  • Biezums (Maks.)
    0.098" (2.50mm)
  • Temperatūras koeficients
    X7R (2R1)
  • Izmērs / Izmēri
    0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Detalizēts apraksts
    330pF ±5% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric)
  • Ietilpība
    330pF