Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 1825Y2000680FCT
Pieprasīt citātu
Latviešu
41719291825Y2000680FCT attēlsKnowles Syfer
1825Y2000680FCT
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    1825Y2000680FCT
  • Apraksts
    CAP CER 68PF 200V C0G/NP0 1825
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±1%
  • Biezums (Maks.)
    0.098" (2.50mm)
  • Temperatūras koeficients
    C0G, NP0
  • Izmērs / Izmēri
    0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Detalizēts apraksts
    68pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric)
  • Ietilpība
    68pF