Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 1825J6K00331MXT
Pieprasīt citātu
Latviešu
42231941825J6K00331MXT attēlsKnowles Syfer
1825J6K00331MXT
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    1825J6K00331MXT
  • Apraksts
    CAP CER 330PF 6KV X7R 1825
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    6000V (6kV)
  • Tolerance
    ±20%
  • Biezums (Maks.)
    0.098" (2.50mm)
  • Temperatūras koeficients
    X7R (2R1)
  • Izmērs / Izmēri
    0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
  • Sērija
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    1825 (4564 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount, MLCC
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Svina stils
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    330pF ±20% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric)
  • Ietilpība
    330pF