Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 1812Y5000823KXR
Pieprasīt citātu
Latviešu
3114891812Y5000823KXR attēlsKnowles Syfer
1812Y5000823KXR
Noliktavā
4000+
  • Daļas numurs
    1812Y5000823KXR
  • Apraksts
    CAP CER 0.082UF 500V X7R 1812
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    500V
  • Tolerance
    ±10%
  • Biezums (Maks.)
    0.098" (2.50mm)
  • Temperatūras koeficients
    X7R (2R1)
  • Izmērs / Izmēri
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Detalizēts apraksts
    0.082µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
  • Ietilpība
    0.082µF