Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 1812J2000331GFT
Pieprasīt citātu
Latviešu
6420271812J2000331GFT attēlsKnowles Syfer
1812J2000331GFT
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    1812J2000331GFT
  • Apraksts
    CAP CER 330PF 200V C0G/NP0 1812
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±2%
  • Biezums (Maks.)
    0.098" (2.50mm)
  • Temperatūras koeficients
    C0G, NP0
  • Izmērs / Izmēri
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Iespējas
    High Temperature
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    330pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
  • Ietilpība
    330pF