Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 1808YA258P20DCTSP
Pieprasīt citātu
Latviešu
54451851808YA258P20DCTSP attēlsKnowles Syfer
1808YA258P20DCTSP
Noliktavā
3000+
  • Daļas numurs
    1808YA258P20DCTSP
  • Apraksts
    CAP CER 8.2PF 250V C0G/NP0 1808
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    250V
  • Tolerance
    ±0.5pF
  • Biezums (Maks.)
    0.079" (2.00mm)
  • Temperatūras koeficients
    C0G, NP0 (1B)
  • Izmērs / Izmēri
    0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
  • Vērtējumi
    X2
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Detalizēts apraksts
    8.2pF ±0.5pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric)
  • Ietilpība
    8.2pF
  • Pieteikumi
    Safety, Boardflex Sensitive
1808YA258P20CCTSP
1808YA258P20CCTSP
Apraksts: CAP CER 8.2PF 250V C0G/NP0 1808
Ražotāji: Knowles Syfer
1808YA258P20DCRSP
1808YA258P20DCRSP
Ražotāji: Knowles Syfer
1809
Apraksts: HEX STANDOFF #4-40 ALUMINUM 7/8"
Ražotāji: Keystone Electronics Corp.
1809-25F
1809-25F
Apraksts: DESOLDER BRAID ROSIN 0.055" 25'
Ražotāji: Techspray
Apraksts: DESOLDER BRAID ROSIN 0.055" 10'
Ražotāji: Techspray
Apraksts: PIN TIP JACK/BANA PLUG RED
Ražotāji: Pomona Electronics
1808YA258P20DCTPY2
1808YA258P20DCTPY2
Apraksts: PIN TIP JACK/BANA PLUG BLK
Ražotāji: Pomona Electronics
Apraksts: CONN RCPT HSG 0.25 4POS BLACK