Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 1808YA250331KXTSY2
Pieprasīt citātu
Latviešu
68352011808YA250331KXTSY2 attēlsKnowles Syfer
1808YA250331KXTSY2
Noliktavā
1500+
  • Daļas numurs
    1808YA250331KXTSY2
  • Apraksts
    CAP CER 330PF 250VAC X7R 1808
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    250V
  • Tolerance
    ±10%
  • Biezums (Maks.)
    0.079" (2.00mm)
  • Temperatūras koeficients
    X7R
  • Izmērs / Izmēri
    0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
  • Vērtējumi
    X1, Y2
    1808 (4520 Metric)
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Iespējas
    Soft Termination
  • Detalizēts apraksts
    330pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
  • Ietilpība
    330pF