Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 1808Y5000331GFT
Pieprasīt citātu
Latviešu
60424401808Y5000331GFT attēlsKnowles Syfer
1808Y5000331GFT
  • Daļas numurs
    1808Y5000331GFT
  • Apraksts
    CAP CER 330PF 500V C0G/NP0 1808
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    500V
  • Tolerance
    ±2%
  • Biezums (Maks.)
    0.079" (2.00mm)
  • Temperatūras koeficients
    C0G, NP0
  • Izmērs / Izmēri
    0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Iespējas
    Soft Termination, High Temperature
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    330pF ±2% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
  • Ietilpība
    330pF