Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 1808Y2000563MXT
Pieprasīt citātu
Latviešu
20383811808Y2000563MXT attēlsKnowles Syfer
1808Y2000563MXT
  • Daļas numurs
    1808Y2000563MXT
  • Apraksts
    CAP CER 0.056UF 200V X7R 1808
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±20%
  • Biezums (Maks.)
    0.079" (2.00mm)
  • Temperatūras koeficients
    X7R (2R1)
  • Izmērs / Izmēri
    0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Iespējas
    Soft Termination
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    0.056µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric)
  • Ietilpība
    0.056µF