Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 1808Y2000330FCT
Pieprasīt citātu
Latviešu
30855701808Y2000330FCT attēlsKnowles Syfer
1808Y2000330FCT
  • Daļas numurs
    1808Y2000330FCT
  • Apraksts
    CAP CER 33PF 200V C0G/NP0 1808
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±1%
  • Biezums (Maks.)
    0.079" (2.00mm)
  • Temperatūras koeficients
    C0G, NP0 (1B)
  • Izmērs / Izmēri
    0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Iespējas
    Soft Termination
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    33pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric)
  • Ietilpība
    33pF