Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 1808Y0506P80DFR
Pieprasīt citātu
Latviešu
19889461808Y0506P80DFR attēlsKnowles Syfer
1808Y0506P80DFR
Noliktavā
12000+
  • Daļas numurs
    1808Y0506P80DFR
  • Apraksts
    CAP CER 6.8PF 50V C0G/NP0 1808
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    50V
  • Tolerance
    ±0.5pF
  • Biezums (Maks.)
    0.079" (2.00mm)
  • Temperatūras koeficients
    C0G, NP0
  • Izmērs / Izmēri
    0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Iespējas
    Soft Termination, High Temperature
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    6.8pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
  • Ietilpība
    6.8pF