Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 1808J5000331KDR
Pieprasīt citātu
Latviešu
49910071808J5000331KDR attēlsKnowles Syfer
1808J5000331KDR
Noliktavā
12000+
  • Daļas numurs
    1808J5000331KDR
  • Apraksts
    CAP CER 330PF 500V X7R 1808
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    500V
  • Tolerance
    ±10%
  • Biezums (Maks.)
    0.079" (2.00mm)
  • Temperatūras koeficients
    X7R
  • Izmērs / Izmēri
    0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Iespējas
    High Temperature
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    330pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
  • Ietilpība
    330pF