Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 1808J2000331JFR
Pieprasīt citātu
Latviešu
58121061808J2000331JFR attēlsKnowles Syfer
1808J2000331JFR
Noliktavā
12000+
  • Daļas numurs
    1808J2000331JFR
  • Apraksts
    CAP CER 330PF 200V C0G/NP0 1808
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±5%
  • Biezums (Maks.)
    0.079" (2.00mm)
  • Temperatūras koeficients
    C0G, NP0
  • Izmērs / Izmēri
    0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Detalizēts apraksts
    330pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
  • Ietilpība
    330pF