Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 1808J0250823KXT
Pieprasīt citātu
Latviešu
61921851808J0250823KXT attēlsKnowles Syfer
1808J0250823KXT
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
3000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    1808J0250823KXT
  • Apraksts
    CAP CER 0.082UF 25V X7R 1808
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    25V
  • Tolerance
    ±10%
  • Biezums (Maks.)
    0.079" (2.00mm)
  • Temperatūras koeficients
    X7R (2R1)
  • Izmērs / Izmēri
    0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
  • Sērija
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    1808 (4520 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount, MLCC
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Svina stils
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    0.082µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric)
  • Ietilpība
    0.082µF