Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 1210Y5000331MER
Pieprasīt citātu
Latviešu
43280281210Y5000331MER attēlsKnowles Syfer
1210Y5000331MER
Noliktavā
16000+
  • Daļas numurs
    1210Y5000331MER
  • Apraksts
    CAP CER 330PF 500V X7R 1210
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    500V
  • Tolerance
    ±20%
  • Biezums (Maks.)
    0.079" (2.00mm)
  • Temperatūras koeficients
    X7R (2R1)
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Vērtējumi
    AEC-Q200
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
  • Detalizēts apraksts
    330pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric)
  • Ietilpība
    330pF