Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 1210Y5000331GAT
Pieprasīt citātu
Latviešu
58830881210Y5000331GAT attēlsKnowles Syfer
1210Y5000331GAT
Noliktavā
4000+
  • Daļas numurs
    1210Y5000331GAT
  • Apraksts
    CAP CER 330PF 500V C0G/NP0 1210
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    500V
  • Tolerance
    ±2%
  • Biezums (Maks.)
    0.079" (2.00mm)
  • Temperatūras koeficients
    C0G, NP0 (1B)
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Vērtējumi
    AEC-Q200
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
  • Detalizēts apraksts
    330pF ±2% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric)
  • Ietilpība
    330pF