Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 1210Y2000680FCT
Pieprasīt citātu
Latviešu
36715491210Y2000680FCT attēlsKnowles Syfer
1210Y2000680FCT
Noliktavā
4000+
  • Daļas numurs
    1210Y2000680FCT
  • Apraksts
    CAP CER 68PF 200V C0G/NP0 1210
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±1%
  • Biezums (Maks.)
    0.079" (2.00mm)
  • Temperatūras koeficients
    C0G, NP0 (1B)
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Detalizēts apraksts
    68pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric)
  • Ietilpība
    68pF