Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 1210J2006P80DFT
Pieprasīt citātu
Latviešu
48722041210J2006P80DFT attēlsKnowles Syfer
1210J2006P80DFT
Noliktavā
4000+
  • Daļas numurs
    1210J2006P80DFT
  • Apraksts
    CAP CER 6.8PF 200V C0G/NP0 1210
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±0.5pF
  • Biezums (Maks.)
    0.079" (2.00mm)
  • Temperatūras koeficients
    C0G, NP0
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Iespējas
    High Temperature
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    6.8pF ±0.5pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
  • Ietilpība
    6.8pF