Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 1210J2000331JFT
Pieprasīt citātu
Latviešu
35341981210J2000331JFT attēlsKnowles Syfer
1210J2000331JFT
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
4000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    1210J2000331JFT
  • Apraksts
    CAP CER 330PF 200V C0G/NP0 1210
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±5%
  • Biezums (Maks.)
    0.079" (2.00mm)
  • Temperatūras koeficients
    C0G, NP0
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Sērija
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    1210 (3225 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount, MLCC
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Svina stils
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    High Temperature
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    330pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
  • Ietilpība
    330pF