Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 1206Y5000331JFT
Pieprasīt citātu
Latviešu
958591206Y5000331JFT attēlsKnowles Syfer
1206Y5000331JFT
Noliktavā
5000+
  • Daļas numurs
    1206Y5000331JFT
  • Apraksts
    CAP CER 330PF 500V C0G/NP0 1206
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    500V
  • Tolerance
    ±5%
  • Biezums (Maks.)
    0.063" (1.60mm)
  • Temperatūras koeficients
    C0G, NP0
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Iespējas
    Soft Termination, High Temperature
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    330pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
  • Ietilpība
    330pF