Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 1206Y2000331JFR
Pieprasīt citātu
Latviešu
57806311206Y2000331JFR attēlsKnowles Syfer
1206Y2000331JFR
Noliktavā
20000+
  • Daļas numurs
    1206Y2000331JFR
  • Apraksts
    CAP CER 330PF 200V C0G/NP0 1206
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±5%
  • Biezums (Maks.)
    0.063" (1.60mm)
  • Temperatūras koeficients
    C0G, NP0
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Iespējas
    Soft Termination, High Temperature
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    330pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
  • Ietilpība
    330pF