Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 1206Y2000330FCT
Pieprasīt citātu
Latviešu
19977141206Y2000330FCT attēlsKnowles Syfer
1206Y2000330FCT
Noliktavā
5000+
  • Daļas numurs
    1206Y2000330FCT
  • Apraksts
    CAP CER 33PF 200V C0G/NP0 1206
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±1%
  • Biezums (Maks.)
    0.063" (1.60mm)
  • Temperatūras koeficients
    C0G, NP0 (1B)
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Iespējas
    Soft Termination
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    33pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric)
  • Ietilpība
    33pF