Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 1206Y0501P80DFR
Pieprasīt citātu
Latviešu
50490311206Y0501P80DFR attēlsKnowles Syfer
1206Y0501P80DFR
Noliktavā
20000+
  • Daļas numurs
    1206Y0501P80DFR
  • Apraksts
    CAP CER 1.8PF 50V C0G/NP0 1206
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    50V
  • Tolerance
    ±0.5pF
  • Biezums (Maks.)
    0.063" (1.60mm)
  • Temperatūras koeficients
    C0G, NP0
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Iespējas
    Soft Termination, High Temperature
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    1.8pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
  • Ietilpība
    1.8pF