Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 1206J2002P20DAT
Pieprasīt citātu
Latviešu
43022671206J2002P20DAT attēlsKnowles Syfer
1206J2002P20DAT
Noliktavā
5000+
  • Daļas numurs
    1206J2002P20DAT
  • Apraksts
    CAP CER 2.2PF 200V C0G/NP0 1206
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±0.5pF
  • Biezums (Maks.)
    0.063" (1.60mm)
  • Temperatūras koeficients
    C0G, NP0 (1B)
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Sērija
  • Vērtējumi
    AEC-Q200
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
  • Detalizēts apraksts
    2.2pF ±0.5pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric)
  • Ietilpība
    2.2pF