Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 1206J2001P80CAT
Pieprasīt citātu
Latviešu
56899251206J2001P80CAT attēlsKnowles Syfer
1206J2001P80CAT
  • Daļas numurs
    1206J2001P80CAT
  • Apraksts
    CAP CER 1.8PF 200V C0G/NP0 1206
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±0.25pF
  • Biezums (Maks.)
    0.063" (1.60mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Detalizēts apraksts
    1.8pF ±0.25pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric)
  • Ietilpība
    1.8pF