Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 1206J2000823KDT
Pieprasīt citātu
Latviešu
25070191206J2000823KDT attēlsKnowles Syfer
1206J2000823KDT
Noliktavā
5000+
  • Daļas numurs
    1206J2000823KDT
  • Apraksts
    CAP CER 0.082UF 200V X7R 1206
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±10%
  • Biezums (Maks.)
    0.063" (1.60mm)
  • Temperatūras koeficients
    X7R
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Iespējas
    High Temperature
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    0.082µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
  • Ietilpība
    0.082µF