Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 1206J2000682KXR
Pieprasīt citātu
Latviešu
8950291206J2000682KXR attēlsKnowles Syfer
1206J2000682KXR
Noliktavā
20000+
  • Daļas numurs
    1206J2000682KXR
  • Apraksts
    CAP CER 6800PF 200V X7R 1206
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±10%
  • Biezums (Maks.)
    0.063" (1.60mm)
  • Temperatūras koeficients
    X7R (2R1)
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Detalizēts apraksts
    6800pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric)
  • Ietilpība
    6800pF