Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 1206J2000331JFR
Pieprasīt citātu
Latviešu
42010141206J2000331JFR attēlsKnowles Syfer
1206J2000331JFR
Noliktavā
20000+
  • Daļas numurs
    1206J2000331JFR
  • Apraksts
    CAP CER 330PF 200V C0G/NP0 1206
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - AC
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    330pF
  • Biezums (Maks.)
    C0G, NP0
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Sērija
  • RoHS statuss
    Tape & Reel (TR)
  • Sūkņa strāva - zemā frekvence
    High Reliability, Automotive
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    1206 (3216 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Ražotāja daļas numurs
    1206J2000331JFR
  • Svina stils
    0.063" (1.60mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Epoxy Mountable, High Temperature
  • Bojājumu likme
  • Paplašināts apraksts
    330pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    ±5%
  • Apraksts