Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 1206J0256P80DFR
Pieprasīt citātu
Latviešu
38029741206J0256P80DFR attēlsKnowles Syfer
1206J0256P80DFR
Noliktavā
20000+
  • Daļas numurs
    1206J0256P80DFR
  • Apraksts
    CAP CER 6.8PF 25V C0G/NP0 1206
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    25V
  • Tolerance
    ±0.5pF
  • Biezums (Maks.)
    0.063" (1.60mm)
  • Temperatūras koeficients
    C0G, NP0
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Iespējas
    High Temperature
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    6.8pF ±0.5pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
  • Ietilpība
    6.8pF