Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 1111Y3003P00CQT
Pieprasīt citātu
Latviešu
15032661111Y3003P00CQT attēlsKnowles Syfer
1111Y3003P00CQT
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    1111Y3003P00CQT
  • Apraksts
    CAP CER 3PF 300V C0G/NP0 1111
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    300V
  • Tolerance
    ±0.25pF
  • Biezums (Maks.)
    0.070" (1.78mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Iespējas
    High Q, Low Loss, Soft Termination
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    3pF ±0.25pF 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1111 (2828 Metric)
  • Ietilpība
    3pF