Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 1111Y2000910FQT
Pieprasīt citātu
Latviešu
41539541111Y2000910FQT attēlsKnowles Syfer
1111Y2000910FQT
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    1111Y2000910FQT
  • Apraksts
    CAP CER 91PF 200V C0G/NP0 1111
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±1%
  • Biezums (Maks.)
    0.070" (1.78mm)
  • Temperatūras koeficients
    C0G, NP0 (1B)
  • Izmērs / Izmēri
    0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
  • Sērija
    FlexiCap™
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    1111 (2828 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount, MLCC
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Svina stils
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    High Q, Low Loss, Soft Termination
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    91pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1111 (2828 Metric)
  • Ietilpība
    91pF