Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 1111J5000910JUT
Pieprasīt citātu
Latviešu
17179691111J5000910JUT attēlsKnowles Syfer
1111J5000910JUT
  • Daļas numurs
    1111J5000910JUT
  • Apraksts
    CAP CER 91PF 500V C0G/NP0 1111
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    500V
  • Tolerance
    ±5%
  • Biezums (Maks.)
    0.070" (1.78mm)
  • Temperatūras koeficients
    C0G, NP0 (1B)
  • Izmērs / Izmēri
    0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Iespējas
    High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    91pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1111 (2828 Metric)
  • Ietilpība
    91pF