Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > 0805Y2003P00BUT
Pieprasīt citātu
Latviešu
67355440805Y2003P00BUT attēlsKnowles Syfer
0805Y2003P00BUT
  • Daļas numurs
    0805Y2003P00BUT
  • Apraksts
    CAP CER 3PF 200V C0G/NP0 0805
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±0.1pF
  • Biezums (Maks.)
    0.051" (1.30mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Iespējas
    High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Soft Termination
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    3pF ±0.1pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric)
  • Ietilpība
    3pF